EDF 2020 FULL PASS + 2 Gece Konaklama

450,00

EDF 2020 için geri sayım başladı! Her sene dopdolu ve keyifli geçen bu güzel festival için konaklama ve biletlerinizi bizden alabilirsiniz.

full pass + 2 gece konaklama 450 ₺

konaklama odunpazarı evlerinin orada velibey otelde olacaktır. 2 kişilik odada kişi başı fiyattır.

(sadece full pass 275 ₺)

whatsapp: 0532 411 11 48

Description

EDF TURKEY 2020 / 21-24 Şubat tarihleri arasında 8.Kez Dünyayı Eskişehir’de Buluşturuyor…

➤➤➤ ÖN BİLGİ ➤➤➤

➤Otel tamamen EDF Katılımcılarına yönelik kapatılmıştır. Otelde Festival haricinde herhangi bir konaklama olmamaktadır .Bu sebeple otelin bir çok farklı noktasında 6 farklı alanda Workshop Party ve Aktiviteler düzenlenecektir.

➤EDF 2020 Tarihi Odunpazarı evlerinin olduğu bölgede.En üstte Tasigo en altta Abacı Konak Otel arasında bulunmaktadır. Otellerimiz doldukça size uygun fiyatlarla aldığımız otellerimizi paylaşmaya devam edeceğiz. Listede ismini gördüğünüz otellerden servis geçmektedir. Bu otellerden festivale uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz ve google mapten bakarak otel ile olan mesafesini görebilirsiniz en uzak olanı yürüme mesafesinde 3-5 dk arasındadır.Ayrıca yine şehir içi uygun fiyatlı apartlardan faydalanmak isteyenler için servislerimiz her yıl olduğu gibi bu yılda olacaktır….

➤Daha fazla insana daha iyi bir hizmet verebilmek için 3 Gün 3 Gece boyunca TASIGO önünde ortak alanlarda aparatif yiyecekleri sadece 10-15 tl karşılığında tüketebileceksiniz… Köfteci Standları , Sucuk Ekmek ve Vazgeçilmez Çibörek standlarında REDBULL DJ ve MC ‘ leri ile sıradışı hiphop müzikleride tüketebileceğiniz bir yer sunuyoruz sizin için , Ayrıca Tasigo Eskişehir içerisinde barlarda festival boyunca alkollü içecek fiyatları 1Birlikte Güzel Sponsorluğunda 15 TL’dan başlayacaktır.

⌦ Evliya Çelebinin seyahatnemesinde adı geçen sokakları ile Unesco Dünya Mirası listesindeki Odunpazarının içerisisinde sizlere en uygun fiyatlarla konaklama ve yeme içme alanlarını paylaşmaktayız …

➤➤➤ KONAKLAMA ➤➤➤

*TASIGO HOTEL ( DOLMUŞTUR )
*ABACI KONAK HOTEL ( DOLMUŞTUR )
*DEDEMAN HOTEL ( DOLMUŞTUR )
*ARSLANLI KONAK HOTEL ( DOLMUŞTUR )
* VELİBEY OTEL (Sınırlı sayıda odamız kalmıştır – Odunpazarı evlerinin yanında merkezi bir konumdadır.)

➤➤➤ BİLET FİYATLARI ➤➤➤

Fullpass – 250.00 TL Kasım Ayı Boyunca
( Aralık 275 tl ) ( Ocak 275 tl ) ( Şubat 300 tl )
( 3 gün 3 gece boyunca tüm eğitimler tüm partiler showlar yarışmalardan sınırsız faydalanma )

Partypass – 200.00 TL Kasım Ayı Boyunca
( Aralık 225 tl ) ( Ocak 225 tl ) ( Şubat 250 tl )
( 3 gece 20:00 – 06:00 saatleri arasında tüm showlar ve partilerden faydalanma )

Daypass – 175.00 TL
( Cuma – Cumartesi yada Pazar günü seçtiğiniz bir gün tüm etkinlikler eğitimler showlar ve partilerden sınırsız faydalanma )

Night Pass – 150.00 TL
( Cuma – Cumartesi yada Pazar seçtiğiniz bir tek gece içerisinde showları izleyebilir ve partilere katılabilirsiniz )

HipHop Pass – 200.00 TL
( Hıphop yarışmaları hıphop workshopları hıphop gecelerine sınırsız faydalanma) ( Hıphop Workshopları , Yarışma Battle Katılımı Dahildir )

Zumba Pass – 75 TL
( Zumba master class ‘lardan sınırsız faydalanma )

Zumba Pass + Power FM Party – 100.00 TL
( Zumba çalışmalarının ardından Power FM partisine katılmak ve ardından dünyanın en iyi dansçılarının Showlarını izlemek istemezmisiniz )

REDBULL.COM Sponsorluğunda EDF BATTLE CUP 2020 yine Eskişehir’de kategorilerinde en iyi solo dansçı olabilmek için yarışıyorlar..
Yarışma içerisinde rastgele çalınan parçalarla herkes karşısındaki rakibini eleyerek bir üst tura çıkmaya çalışacak ve kazanan büyük ödülün sahibi olacak… Yarışma ile ilgili detaylar yakında verilecektir.

⌦DÜNYANIN EN İYİ DANSÇILARI ESKİŞEHİRDE

➤➤➤ ZUMBA MASTER CLASS ➤➤➤

Türkiyenin en büyük ve en eğlenceli zumba aktivitelerinden birisi için hazırlanın Zumba master class gezi tur ve detayları çok yakında yayınlanacaktır.

⌦5 FARKLI PARTİ SALONU
➤MAMBO ROOM – %100 SALSA
23:30 – 06:00
➤ROMANTICA ROOM – %50 SALSA ROMANTICA %50 BACHATA
00:30 – 06:00
➤SENSUAL ROOM %50 BACHATA %50 KIZOMBA
00:30 – 06:00
➤BACHATA ROOM %100 BACHATA
➤HIPHOP ROOM %100 HIPHOP – R&B POWER FM SPECIAL

EDF 2020 – 21-23 ŞUBAT / TASIGO ESKİŞEHİR
PARTNER
POWER FM
BILETIX
REDBULL.COM
CASSABA MODERN
111 STUDIO
AVCIOĞLU DANS AYAKKABILARI
TİCARET ODASI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
TEPEBAŞI BELEDİYESİ
ODUNPAZARI BELEDİYESİ
ESGROUP MEDYA
ESKİŞEHİR.NET
BİRLİKTE GÜZEL
GTS TATİL

➤➤➤ EDF 2020 ETKİNLİK PROGRAMI ➤➤➤

ETKİNLİK PROGRAMI
CUMA
12:00 – 19:00 7 FARKLI SALONDA WORKSHOPLARIN BAŞLAMASI
( ROOM 1 – ROOM 2 – ROOM 3 – ROOM 4 – ROOM 5 – ROOM 6 – ROOM 7 )
19:00 – 21:00 SAHNE PERFORMANSI SERGİLEYECEK DANSÇILARIN PROVA SAATİ ( ROOM 3 )
20:00 – 22:00 CANLI MÜZİK ( SALSA & BACHATA ) ( ROOM 2 )
21:30 – 00:00 TİYATRO DÜZENİNDE SAHNE GÖSTERİLERİNİN SERGİLENMESİ ( ROOM 3 )
22:00 – 01:00 POWER FM PARTY – DJ PERFORMANCE ( ROOM 2 )
23:00 – 05:00 KIZOMBA ROOM SALONU AÇILIŞ ( ROOM 6 )
00:00 – 05:00 BACHATA ROOM SALONU AÇILIŞ ( ROOM 4)
01:00 – 02:00 CANLI MÜZİK – Kübalı Müzik Grubu ( SALSA & BACHATA ) ( ROOM 2 )
00:00 – 06:00 TÜM PARTY HALL’LERİN AÇILMASI

CUMARTESİ
12:00 – 19:00 7 FARKLI SALONDA WORKSHOPLARIN BAŞLAMASI
( ROOM 1 – ROOM 2 – ROOM 3 – ROOM 4 – ROOM 5 – ROOM 6 – ROOM 7 )
19:00 – 21:00 SAHNE PERFORMANSI SERGİLEYECEK DANSÇILARIN PROVA SAATİ ( ROOM 3 )
20:00 – 22:00 CANLI MÜZİK ( SALSA & BACHATA ) ( ROOM 2 )
21:30 – 00:00 TİYATRO DÜZENİNDE SAHNE GÖSTERİLERİNİN SERGİLENMESİ ( ROOM 3 )
22:00 – 01:00 POWER FM PARTY – DJ PERFORMANCE
23:00 – 05:00 KIZOMBA ROOM SALONU AÇILIŞ ( ROOM 6 )
00:00 – 05:00 BACHATA ROOM SALONU AÇILIŞ ( ROOM 4)
01:00 – 02:00 CANLI MÜZİK – Kübalı Müzik Grubu ( SALSA & BACHATA ) ( ROOM 2 )

PAZAR
12:00 – 19:00 7 FARKLI SALONDA WORKSHOPLARIN BAŞLAMASI
( ROOM 1 – ROOM 2 – ROOM 3 – ROOM 4 – ROOM 5 – ROOM 6 – ROOM 7 )
19:00 – 21:00 SAHNE PERFORMANSI SERGİLEYECEK DANSÇILARIN PROVA SAATİ ( ROOM 3 )
21:30 – 00:00 TİYATRO DÜZENİNDE SAHNE GÖSTERİLERİNİN SERGİLENMESİ ( ROOM 3 )
22:00 – 01:00 POWER FM PARTY – DJ PERFORMANCE
23:00 – 05:00 KIZOMBA ROOM SALONU AÇILIŞ ( ROOM 6 )
00:00 – 05:00 BACHATA ROOM SALONU AÇILIŞ ( ROOM 4)
01:00 – 02:00 CANLI MÜZİK – Kübalı Müzik Grubu ( SALSA & BACHATA ) ( ROOM 2 )

➤➤➤ Festival Katılımcı Okullar Eğitmenler ve Performans Sanatçıları ➤➤➤

GÜNCELLENMEKTEDİR…

SERGIO & ANA – SPANIA
GEORGE & ELENA – GREECE
MARCO FERRIGNO – ITALIA
ANSIMA BALLET – ITALIA
ANGELO J RITO – ITALIA
SELENE TOVAR – MEXICO
MAURI GONZALEZ – CHILE
STEVE PASLIKIAN – LEBANON
NATALIA LOPEZ TOLEDANO – SWISS
AMANDINE FASQUELLE – FRANCE
NINA SHEVCHENKO – RUSSIA
CHRISA DAMI – GREECE
MISHA & SABINA – RUSSIA
ROBERTO & BEATRICE – ITALY
BERSY STAR TEAM – LEBANON

KIBRIS
Ahmet Arık & Bilgen Arık / MOD Dance Academy
Tigin Hulagu Aytaçoğlu & Semra Aytaçoğlu / ST Dance Center
Sevil Başer / ST Dance Center

ISTANBUL
Aytunç Bentürk / ABDA
Melisa Sahra Katılmış / ABDA
Sezgin Özaslan / ABDA
Onuralp Sancaktar / ABDA
Umut Başıbüyük & Beste Osmanbaşoğlu / Danskeyfi Dans Akademileri
Emin Ünver & Ilgım Ezgi Özmen / Danskeyfi Dans Akademileri
İsmail Uzun / NonStop Dans Akademi
Kutsal Zeren / Depo Dans
Tugay Yalçın / İstanbul Dance Life

Ersin Altaş & Hande Atalay / Depo Dans
Can Dursun & Betül Kırlı / Depo Dans
İzzet Yıldız / Depo Dans
Işıl Özbek / Depo Dans
Emek Yeter & Büşra Yeter / BE DANS AKADEMİ
Önder Pamukoğlu / Dansadres
Dancextremo Mert Ülger / Dancextremo
Öngün Güner / Dance Point
Yağız Bankoğlu / Yağız Bankoğlu Dans Akademisi
Gizem Müftüoğlu / VEDANS / İSTANBUL
Diego Avendaño Ibarra – Ozlem Sevimkan Full / OneDance Studyo
Erol Malkoç & Deniz Varer / Dans keyfi Tuzla
Caner Dokak / STÜDYOSANAT
Serkan Yıldız / Yıldız Dance Academy
Cihat Can / Cihat Can Dance Company
Erkan Gündüz & Melis Bilen / Mydreamdance Academy
Yusuf Gül / Mady Dans
Mustafa Sarı / Mustafa Sarı Dans Stüdyosu
Serkan Övet & Gökçe Şahintürk / Danskeyfi
Onur Çalapkulu & Gözde Kocakaplan
Cabelleros – Efe Mert Karakuş

MARMARA

Erdik Şadıllıoğlu BURSA / NÜANS DANS
Ahmet Tarhan – BURSA
Ahmet Köse – BURSA / DANSPOR DANS
Burak Gökgürler – BURSA / TANGOEViTA
Dinçer Dişlon – BURSA / BURSA DANSEVi
Şenol – Tülay Özkahraman – BURSA /FitDans
Semih Barış Banya – BURSA / RiTiM DANS
Emrah Garip – BURSA/ EMRAH GARiP DANS AKADEMiSi
Hakan Çelik – iZMiT / DANSANAT DANS MERKEZi
TC Rezzan Özdil – IZMiT / MEDUSA DANS MERKEZi
Murat Toptaş – KOCAELi / MTDC
Meriç AK – SAKARYA
Turgut Dursun – SAKARYA / SAKARYA SALSA
Esra Acar – SAKARYA / RiTiM DANS SAKARYA
Özgür Doğanay – SAKARYA / CLUB SPORADA
Zafer Çukurçayır – GEBZE / FUEGO DANS
Güzin Lüleci – ÇANAKKALE / BRISHA DANCE
Soner Torunoglu – ÇANAKKALE / TROIA DANS STÜDYOSU
Volkan Sezai Suda – ÇANAKKALE / ART AKADEMi

EGE

Yiğit İsiyel / OKUDANS
Eda Söz Uğur & Mehmet Uğur / IZMIR / EDASÖZ DANS AKADEMiSi
Umit Yumlu – IZMIR / DANCEFLOOR
Akif Okudan – IZMIR / OKUDANS
F Gokhan Tuncer – IZMIR / TARZDANS
ismail Ceylan – MARMARiS / TURKUAZ DANS KULÜBÜ
Özlem Yıldız / Elfima Dans Akademisi / SİDE
Can Polat Karayel – / MANiSA / MANİSA DANS CAFE
Taner Ogan – KUSADASI / KUSADASI DANS KULÜBÜ
Hüseyin Efe – KUSADASI / HALK EGiTiM
Ümit Bayramoğlu – FETHiYE / FETHiYE DANS AKADEMiSi
Yeter Kıray & Cemre Özbilgi / Danset Fethiye Sanat Merkezi
Mine Yıldırım & Serkan Sayan – DENiZLi / JADORE DANS
Anıl Şeker & Heval Kaya – DENİZLİ EGE GENÇLİK ÇALIŞMALARI DERNEĞİ
Berkay Saylam & Melodi Özerdem / İZMİR
Erdem Mutlu / CITY DANCE / IZMIR
Bahadır Okyar – AFYON / Afyonkarahisar Ritim Kulübü
İbrahim Engin – Shine Sahne Sanatları Akademisi

İÇ ANADOLU

Şenol Vefa Gülmez & Nur Özkan – ANKARA / TRIO DANS AKADEMiSi
Berkan Kaymaz – Gulden Melek / ANKARA / CRYPTO DANS AKADEMiSİ
Selin Öbekçi – Danzonn Dans Akademisi
Bahadır Kaya & Ezgi Erdoğan Kaya – Danzonn Dans Akademisi
Özgül Pınar – ANKARA / Latino Dans Stüdyosu
Engin Orhan – ANKARA / Latino Dans Stüdyosu
Evren Zeren – ANKARA / Salsa Ankara Dans Akademisi
Irmak Ezgi Sayın & Kaan Kurt Ankara Dans Bale
Adnan Acun – ANKARA / Başkent Sanat Merkezi
Mesut Kaya / ANKARA /Evrensel Sahne Sanatları
Yunus Emre Tıraş & Burçin Beril / ANKARA / Başkent Sanat Merkezi
Fırat Gerger / Salsa Ankara
Erdem Belikuşaklı & Tugce Korkmaz – ESKiSEHiR / Mambo Ritmo
Okhan ülker / Arinna Sanat Merkezi
Ömer Kılıçgil & Elly / Elly Dans Stüdyosu

AKDENİZ

Emre Çay & Esin Teke – ANTALYA / LOSDIABLOS
Buğra Öncül & Cansel Kuşçu – ANTALYA
Mustafa Aykut – SiDE & MANAVGAT / & Salsa Manavgat Side
Oktay Filazoğlu – ADANA / LA NOCHE DANS AKADEMi
TC Arınç Ulaştır – OSMANiYE / SOCiAL DANS AKADEMi
Onurcan Tanak & Yağmur Uysal / Ritmo Latino / ADANA
Eser Harmanda / Ritmo Latino / ADANA
Ferhat Taştimur / Ritmo Latino / ADANA
Hakan Yazan / LOS DIABLOS
Hüseyin Deniz Randa – MERSiN / D&S DANS AKADEMi
Naim Özakel – MERSiN / ANEMON DANS
Tahsin Şentürk – ADANA / Fenomen Dans Akademi
Ufuk Çakıcı – ISKENDERUN / Power Sport and Dance Center
Erkan Aykut – ISPARTA / ERKAN DANS
Yusuf Genç – DION DANCE / İSKENDERUN

KARADENİZ

Nilgün Bacı Çakır – TRABZON / BLACKSEA DANCE ACADEMY
Tuğçe Yılmaz – KARABÜK / KARABÜK SALSAMALSA
Emre Arslan Dance & More / SAMSUN
Koray Küçükoğlu / BOLU / Koray Küçükoğlu Dans & Sanat
Aytunç Özer – EREGLi / SALSASYON EREGLi
Fuego Dans – Trabzon – Özgür Yolcu
Ali Buyuklu – SAMSUN / SAMSUN DANS KULÜBÜ & SALSAMISOS
Olgun Jön – GiRESUN / DANS ATESi DANS AKADEMiSi
Ali Bora Aydemir – Zonguldak
Murat Kolay – EREGLi / LATINO 67
Uğur DİNÇ – ZONGULDAK / LATINO de DIMANTE
Koray Dokumacı – BOLU – Prömiyer Dans ve Sanat merkezi

Doğu Anadolu –
Ercan Kaya – Van Dans Akademi / VAN
Hakan Özbaydar – Latin Park / GAZİANTEP

DJ PERFORMANCE
DJ Orhun – ISTANBUL
DJ MAURI – ŞİLİ
DJ Kill-in MAMBO – ISTANBUL
DJ Sedat Gündaş – ÇANAKKALE
DJ Can Yarguz – IZMIR
DJ Semih Bariş Banya – BURSA
DJ Deniz Ulus – ISTANBUL
DJ Şeref Çetintaş – KOCAELİ
DJ Ümit Bayramoğlu – FETHİYE
DJ Emre Keskin – ANKARA
DJ Murat Çolakel – İSTANBUL

POWER FM DJs
DJ FUNKY C
DJ EMRE YÖNTER
DJ TANKUT KARAKURT

Redbull DJ & MC
DJ DENİZ KIR

Presentation
BAHADIR KAYA

ORGANIZATION
Aykan Gümüşcan – 111 Organization

Detay bilgi için;

ISTANBUL DANCE LIFE – TUGAY YALÇIN

whatsapp: 0532 411 11 48

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EDF 2020 FULL PASS + 2 Gece Konaklama”

Your email address will not be published. Required fields are marked *